Plan_2016/2017

Semestr letni

22-25.06.2017

piątek 22.06.2017

Wizyta w firmie ABB – Portiernia przy ul. Aleksandrowska 67/93, 90-001 Łódź

I grupa – 16:45

II grupa – 17:45

BARDZO PROSZĘ O PUNKTUALNE PRZYBYCIE NA SPOTKANIE!

Proszę pytać o Pana mgr inż. Jerzego Bobrowskiego

sobota 23.06.2017

sala H6 – Instytut Papiernictwa i Poligrafii

Projektowanie i optymalizacja stanowisk pracy w przedsiębiorstwie; 8:30 – 12:15

Optymalizacja kosztów produkcji; 12:30 – 16:30

niedziela 25.06.2017 

sala H6 – Instytut Papiernictwa i Poligrafii

warsztaty FMEA; 8:30 – 16:30

 


10-11.06.2017

sobota 10.06.2017

I grupa

Komputerowe wspomaganie produkcji P-307;  8:30 – 12:15

Warsztat  projektowanie szkoleń H-6; 12:30 – 16:30

II grupa

Warsztat  projektowanie szkoleń H-6;  8:30 – 12:15

Komputerowe wspomaganie produkcji P-307; 12:30 – 16:30

 

niedziela 11.06.2017

I grupa – wolna niedziela

II grupa

Indesit – laboratorium 9:00 – 16:00

Proszę zabrać ze sobą prowiant.

 

W związku z tym ulega zmianie organizacja ruchu na terenie PŁ. 2017-05-25 Parkingi Juwenalia 2017

obszar oznaczony kolorem żółtym będzie niedostępny dla nas, w związku z tym bardzo proszę o wjazd od strony ul. Wólczańskiej 219

 

 

 

 

 

 

3-4.06.2017

sobota 3.06.2017

Projektowanie i optymalizacja stanowisk pracy w przedsiębiorstwie; 8:30 – 12:15

Optymalizacja kosztów produkcji; 12:30 – 16:30

Instytut Papiernictwa i Poligrafii sala 321

 

niedziela 4.06.2017

I grupa

Komputerowe wspomaganie produkcji K-4;  8:30 – 12:15

Systemy informacyjne zarządzania przedsiębiorstwem K-1; 12:30 – 16:30

II grupa

Systemy informacyjne zarządzania przedsiębiorstwem K-1; 8:30 – 12:15

Komputerowe wspomaganie produkcji K-4; 12:30 – 16:30

Sale komputerowe na ul. Piotrkowskiej 266, Wydział Organizacji i Zarządzania PŁ

Semestr zimowy

MAPA KAMPUSU


ZJAZD I

Data Godzina Sala   Przedmiot
Grupa 1 Grupa 2
15.10.2016 8:30 – 9:15 P613 Szkolenie BHP
9:30 – 13:30 H6 Wprowadzenie do lean – warsztaty
16.10.2016 8:30 – 16:30 H6 Organizacja i sterowanie produkcją – 10/15

P613 i H6 – Budynek Instytutu Papiernictwa i Poligrafii, kampus B, budynek B17, ul. Wólczańska 215

ZJAZD II

Data Godzina Sala   Przedmiot
Grupa 1 Grupa 2
22.10.2016 8:30 – 16:30 H6 Współczesne koncepcje zarządzania – 10/15
23.10.2016 8:30 – 12:15 H6 Bezpieczeństwo i higiena pracy – 5/10
12:30 – 16:30 H6 Organizacja i sterowanie produkcją – 15/15

H6 – Budynek Instytutu Papiernictwa i Poligrafii, kampus B, budynek B17, ul. Wólczańska 215

ZJAZD III

Data Godzina Sala   Przedmiot
Grupa 1 Grupa 2
5.11.2016 8:30 – 12:15 H6 Podstawy organizacji i zarządzania – 5/10
12:30 – 16:30 H6 Podstawy badań operacyjnych – 5/15
6.11.2016 8:30 – 12:15 H6 TPP – 5/10
12:30 – 16:30 H6 Podstawy organizacji i zarządzania – 10/10

H6 – Budynek Instytutu Papiernictwa i Poligrafii, kampus B, budynek B17, ul. Wólczańska 215

ZJAZD IV

Data Godzina Sala   Przedmiot
Grupa 1 Grupa 2
19.11.2016 8:30 – 12:15 sale komputerowe

K4 i K5*

Statystyczna kontrola procesów 5/10 – K4 Podstawy badań operacyjnych – 10/15 – K5
12:40 – 16:40 H6 Statystyczna kontrola procesów – w
20.11.2016 8:30 – 12:15 H6 Ergonomia – w – 5/20
12:30 – 16:30 H6 Warsztaty – Problem Solving

H6 – Budynek Instytutu Papiernictwa i Poligrafii, kampus B, budynek B17, ul. Wólczańska 215

* – sale komputerowe Wydziału Organizacji i Zarządzania – K4 i K5 – ul. Piotrkowska 266 (pałac Schaiblera na przeciwko Katedry Łódzkiej) – wejście za portiernią po prawej stronie do budynku stojącego prostopadle do portierni

** – podział na grupy zostanie przesłany przez P. Annę Kozieł pocztą elektroniczną.

ZJAZD V

Data Godzina Sala   Przedmiot
Grupa 1 Grupa 2
3.12.2016 8:30 – 12:15 H6 Współczesne koncepcje zarządzania – 15/15
12:30 – 16:30 H6 TPP – 10/10
4.12.2016 8:30 – 12:15 H6 Ergonomia – w – 10/20
12:30 – 16:30 H6 Warsztaty – Problem Solving

H6 – Budynek Instytutu Papiernictwa i Poligrafii, kampus B, budynek B17, ul. Wólczańska 215

ZJAZD VI

Data Godzina Sala   Przedmiot
Grupa 1 Grupa 2
17.12.2016 8:30 – 12:15 G1 – sala komputerowa IFE – kampus A
105*
G2 –  laboratorium ergonomii – kampus B 32B**
Ergonomia – laboratorium** Podstawy badań operacyjnych – 105*
12:40 – 16:40  

G2 – sala komputerowa IFE – kampus A
105*

G1 –  laboratorium ergonomii – kampus B 32B**

w odwrotnym układzie!
18.12.2016 8:30 – 12:15 H6 Warsztaty – tablice kompetencji
12:30 – 16:30 H6 seminarium

* – sala komputerowa Centrum Kształcenia Międzynarodowego – 105 – IFE – Budynek Centrum Kształcenia Międzynarodowego, Kampus A, budynek A16, wjazd od ulicy Żeromskiego 216 lub od strony ul. Żwirki na ul. Stefanowskiego

** – 32B – laboratorium ergonomiczne – Kampus B, Lodeks – budynek B9 – parter

Czas przejścia pomiędzy kampusami ok. 15 min. ul. Stefanowskiego i przez Park bp. Klepacza

Podział na grupy nie zmienił się i został przesłany Państwu na potrzeby zjazdu IV przez P. Annę Kozieł pocztą elektroniczną.

H6 – Budynek Instytutu Papiernictwa i Poligrafii, kampus B, budynek B17, ul. Wólczańska 215

ZJAZD VII

Data Godzina Sala   Przedmiot
Grupa 1 Grupa 2
14.01.2017 8:30 – 12:15 G1 – sala komputerowa IFE – 105*

G2 –  sala komputerowa IFE – 105*

Podstawy badań operacyjnych – 105* Statystyczna kontrola procesów 5/10 – K4
12:40 – 16:40  H6 Normowanie czasu pracy 5/15
15.01.2017 8:30 – 12:15 H6 Normowanie czasu pracy 10/15
12:30 – 16:30 H6 Projektowanie przestrzeni produkcyjnej 5/10

* – sala komputerowa Centrum Kształcenia Międzynarodowego – 105 i 106 – IFE – Budynek Centrum Kształcenia Międzynarodowego, Kampus A, budynek A16,  wjazd od ulicy Żeromskiego 216 lub od strony ul. Żwirki na ul. Stefanowskiego

H6 – Budynek Instytutu Papiernictwa i Poligrafii, kampus B, budynek B17, ul. Wólczańska 215

ZJAZD VIII

Data Godzina Sala   Przedmiot
Grupa 1 Grupa 2
28.01.2017 8:30-12:15 32B

H6

 Ergonomia – proj. – 20/20 – 32B

Projektowanie przestrzeni produkcyjnej 10/10 – H6
12:30-16:30 H6

32B

Projektowanie przestrzeni produkcyjnej 10/10 – H6

  Ergonomia – proj. – 20/20 – 32B

29.01.2017 8:30-12:15


12:30-16:30

H6

 BHP – 10/10


Normowanie czasu pracy – 15/15

32B – laboratorium ergonomiczne – Kampus B, Lodeks – budynek B9 – parter

ZJAZD IX

Data Godzina Sala   Przedmiot
Grupa 1 Grupa 2
4.02.2017 8:30-16:30

Warsztaty TPM – Indesit

Czas na poszukiwania literatury do pracy końcowej.

Proszę pamiętać o obowiązku rejestracji tematu pracy i promotora w systemie WIKAMP

Miłej soboty.

5.02.2017 8:30-16:30 H6

 Projektowanie procesów produkcyjnych – 10/15

W sobotę proszę stawić się na portierni firmy Indesit od strony ul. Lodowej 90. Proszę o punktualne przybycie na godz. 8:30

Zjazd X

Data Godzina

Przedmiot

Grupa  1 Grupa 2
18.02.2017 8:30 – 16:30 Czas na poszukiwania literatury do pracy końcowej.

Proszę pamiętać o obowiązku rejestracji tematu pracy i promotora w systemie WIKAMP

Miłej soboty.

Warsztaty TPM – Indesit

19.02.2017 8:30 – 12:15

Komputerowe
wspomaganie
produkcji 5/35

sala 202

Warsztaty – 5S – H6
12:30 – 16:30 Warsztaty – 5S – H6

Komputerowe wspomaganie produkcji 5/35

sala 202

202 i H6 – Budynek Instytutu Papiernictwa i Poligrafii, kampus B, budynek B17,
ul. Wólczańska 215

ZJAZD XI

Data Godzina Sala   Przedmiot
Grupa 1 Grupa 2
25.10.2017 8:30 – 12:15 P613 Planowanie i budżetowanie produkcji 5/10
12:30 – 16:30 H6 Projektowanie i optymalizacja stanowisk pracy
w przedsiębiorstwie 5/20
26.10.2017 8:30 – 16:30 H6 Projektowanie procesów produkcyjnych  – 15/15

oraz warsztaty KANBAN

H6 – Budynek Instytutu Papiernictwa i Poligrafii, kampus B, budynek B17, ul. Wólczańska 215


Uwaga! Plan może ulec zmianie